Diagnostika

Teplota s rakovinou

science
V procese včasnej diagnostiky onkologických procesov v tele, monitorovanie teplotných zmien nie je poslednou vecou.Medzi bežnými príznakmi rakoviny, strata hmotnosti, trvalá slabosť, letargický stav a letargia, rýchla únava počas cvičenia, nezmenená bolesť, zmeny stavu pokožky a zvýšená teplota.

B-veľký bunkový lymfóm

science
Join Date: Mar 2012 Príspevky: 0 Poďakovanie: 0 Poděkoval 0 Times v 0 PríspevkyJoin Date: Mar 2012 Príspevky: 0 Poďakoval 0 Times v 0 príspevkovSamozrejme, že existuje šanca. Difúzny veľký bunkový lymfóm je veľmi liečiteľný.

Štádium rakoviny

science
Normálne bunky tela strácajú schopnosť rozlišovať, stávajú sa atypickými. Existuje narušenie štruktúry tkanív, zhubné bunky sa intenzívne delia, nádor začne klíčiť do okolitých tkanív. Pri vstupe do lymfatických alebo krvných ciev sa zhubné bunky prenášajú po celom tele.

Rakovina mozgu

science
Nádor mozgu pozostáva z rakovinových buniek, ktoré sa prejavujú ako abnormálny rast mozgu. Nádory môžu byť rovnako benígne (nerozšíriace a nepreniknú do iných orgánov a tkanív) a zhubné (rakovinové).

Adenóm mazových žliaz

science
ADÉNÓM SEXY PÁSOV (adenoma sebaceum) - benígny novotvar mazových žliaz.Pravý adenóm mazových žliaz je veľmi zriedkavé, najmä u dospelých a starších ľudí. Je charakterizovaná jednými, hustými, okrúhlymi uzlami alebo uzlami, ktoré niekedy sedia na nohe a nachádzajú sa častejšie na tvári alebo na chrbte (farebný obrázok 1).

Výživa po chemoterapii

science
Chemoterapeutické postupy ovplyvňujú nielen choré bunky, ale aj zdravé bunky.Preto sa u pacientov s rakovinou môžu po liečbe vyskytnúť závažné komplikácie. Vzhľadom na túto stravu po chemoterapii bude závisieť od objavujúcich sa vedľajších účinkov.

Radiačná terapia

science
Keď je pacientovi diagnostikovaná rakovina, najnovšie metódy sa používajú na boj proti nemu. Jedna z nich - rádioterapia - sa po chirurgickej liečbe široko používa v onkológii a aj keď má vedľajšie účinky, pomáha riešiť tento problém.

Ako rýchlo zvýšiť bielych krviniek doma

science
Ako zvýšiť hladinu leukocytov v krvi?Leukocyty sú biele krvinky, ktoré vykonávajú ochranné funkcie v ľudskom tele.Tieto bunky opravujú tkanivá a sú určené na boj proti vnútorným aj vonkajším patogénnym činidlám, ktoré majú negatívny vplyv na ľudské zdravie.

Hlavné produkty proti rakovine

science
Rakovina je závažné a závažné ochorenie, ktoré je jednoduchšie zabrániť, než vyliečiť. Potraviny proti rakovine pomáhajú predchádzať tejto nebezpečnej chorobe a naplniť telo energiou a zdravím.

Krvný test na rakovinu

science
Ďalší článok: Rakovinové nádory sa vyskytujú v akýchkoľvek orgánoch, u dospelých a detí. Často ľudia nemajú ani podozrenie, že sú vážne chorí, kým choroba nevstúpi do vážnej formy a potom sa bohužiaľ takmer nič nedá urobiť.

Difúzny veľký B-bunkový lymfóm

science
Lymfóm je onkologické ochorenie, ktoré postihuje ľudský lymfatický systém. Lokalizácia nádoru sa objavuje ako na lymfatických uzlinách, tak na iných orgánoch.Lymfoidné nádory sa vytvárajú v súvislosti s malígnou transformáciou B-lymfocytov v rôznych štádiách bunkovej diferenciácie.

7 známok onkológie brušnej dutiny

science

obsah

Rakovina brušnej dutiny je zriedkavá, ale patológia ochorenia vnútornej dutiny peritonea môže byť sprevádzaná rôznymi komplikáciami a sprievodnými ochoreniami. Aby sme diagnostikovali ochorenie a správne určili stupeň jeho vývoja, je potrebné podrobne študovať všetky zóny tohto orgánu, membránu, ktorá chráni všetky vnútorné orgány človeka.

O Nás

Rakovina kože je jednou z najbežnejších onkologických ochorení na svete. V Rusku, podiel ochorenie predstavuje asi 11% celkovej chorobnosti a v poslednom desaťročí došlo k konzistentný trend nárastu počtu novo diagnostikovaných prípadov vo všetkých regiónoch.