Vláknitý nádor

Zmena krvného obrazu v onkológii

science
Krvný test v onkológii môže často pomôcť zabrániť vzniku vážnych komplikácií. Dokonca aj v počiatočnom štádiu vývoja malígnej choroby u človeka sa menia hodnoty určitých základných charakteristík krvi.

Polypy konečníka

science
Polypy konečníka a análneho kanála - benígne nádorové útvary vychádzajúce zo slizníc anorektálnej oblasti. Často sa vyskytujú asymptomaticky, svrbenie, análny bolesť, krvácanie v dôsledku erózie.

Liečba rakoviny krvi

science
Rakovina krvi je ochorenie, v ktorom sa zhubné nádory objavujú v obehovej, lymfatickej a kostnej dreni ľudského tela. Vyznačuje sa častými asymptomatickými výskytmi v prvých štádiách, rýchlym vývojom a vysokou úmrtnosťou v prípade neskoršej diagnózy.

STRAVOVANIE CANCERU

science
Otázky našich čitateľov, ktorí trpia rakovinou žalúdka, odpovedá zástupca riaditeľa MNIOR. PA Herzen, profesorka, doktorka lekárskych viedSTARINSKY VALERY VLADIMIROVICHProfesor V.V. Starinskiy - Vedúci špecialista na organizáciu boja proti rakovine v Rusku.

Ako sa manifestujú pľúcne metastázy?

science
Pľúcne metastázy sú léziou zdravých buniek pľúcneho tkaniva v dôsledku proliferácie atypických buniek zo zamerania primárneho malígneho nádoru. Prenos rakovinových buniek do ľudského tela sa vykonáva lymfatickými a krvnými cievami.

Antibiotiká pre onkológiu

science
Termín "chemoterapia" často zaznieva na onkologických klinikách. Čo to je? Podľa klasickej definície chemoterapie, a liečenie parazitických, infekcií, rakoviny alebo iných ochorení, jedy (toxíny), smerujúce k zlyhaniu spôsobujúcich bakteriálne ochorenie, červy alebo iné parazity, rovnako ako zabíjanie malígnych nádorových buniek, alebo aspoň inhibíciu množenie nádorových buniek (inhibícia nádoru rast).

príznaky

science
Aké príznaky rakoviny hovoria, že malígny nádor vznikol v tele, ako rozpoznať rakovinu, aby sa zabránilo jej vývoju v čase? Prečo sú príznaky onkológie mnohými ľuďmi ignorované a nie sú vnímané ako príznaky ochorenia.

Rakovina hrtana

science
Rakovina hrtana - zhubný nádor hrtana prevažne šupinatého charakteru. V závislosti na umiestnení a rozsahu hrtanovej rakoviny môže prejaviť hlasové poruchy poruchy (dýchavičnosť, chronická a akútna hrtana stenóza), dysfágia, bolesť, kašeľ, príznaky rakoviny kachexia s dýchaním.

Rakovina mozgu

science
Nádor mozgu pozostáva z rakovinových buniek, ktoré sa prejavujú ako abnormálny rast mozgu. Nádory môžu byť rovnako benígne (nerozšíriace a nepreniknú do iných orgánov a tkanív) a zhubné (rakovinové).

Rakovina krvi

science
Rakoviny hematopoetického systému, volal leukémie, leukémie alebo rakoviny krvi - jej príznaky, symptómy u dospelých a detí, liečbu a prognózu - to je hlavný rad otázok, ktoré je potrebné poznať.

Čo je periférny karcinóm pľúc?

science
Rakovina pľúc je ochorenie, ktoré zahŕňa epiteliálne nádory, ktoré sa líšia histologickou štruktúrou a symptómami. Vyvíjajú sa z pľúcnych alveolov, žľazy bronchiola a epitelu epitelu bronchiálnej sliznice.

O Nás

Join Date: May 2007 Príspevky: 0 Poďakoval 0 Times v 0 príspevkovPovedzte plz o tom, ako sa rádioterapia prenáša alebo prenáša?Mladá dievčina bola predpísaná radiačnou terapiou v 25 zasadnutiach s rakovinou prsníka