Bovinnej

Koľko žije s rakovinou pľúc

science
Žije s rakovinou pľúc a sníva o dozvedieť sa o očakávanej dĺžke života prevažnej väčšiny pacientov - môže sa to zistiť od chirurga po chirurgickom zákroku alebo počas klinickej lekárskej prehliadky, ale môžu len dať predpovede na základe ich skúseností.

Rakovina obličiek

science
Zanechajte komentár 5,385V tele zdravého človeka sú dve obličky. Husté obličkové tubuly filtrujú krv, odstraňujú škodlivé častice a vytvárajú moč. Rakovina obličiek je vždy prekvapením.

myelómu

science
myelómu Ide o onkologické ochorenie krvi charakterizované porušením B-lymfocytov a vývojom onkologicky zmenených plazmatických buniek z nich, ktoré syntetizujú protilátky. Myelóm je tiež charakterizovaný rôznymi prejavmi v ľudskom tele.

Čo ukazuje marker rakoviny CA 15 3?

science
Pri chorobách spojených s onkológiou je potrebné neustále monitorovať priebeh ochorenia bez ohľadu na jeho štádium. To platí aj pre karcinóm prsníka.Neustále monitorovanie vám umožní poznať a zvládnuť liečbu choroby.

Diagnostika mts

science
Neurofotografia (CT a MRI) Mts zvyčajne vyzerajú ako "nekomplikované" objemové formácie (tj okrúhle, dobre definované), často umiestnené na rozhraní šedej a bielej hmoty. Charakterizované výrazným opuchom bielej hmoty ("prstovitý edém"), ktorý sa šíri z nádoru hlboko do mozgu.

Adenokarcinóm žalúdka: príznaky a liečba

science
Adenokarcinóm žalúdka - hlavné príznaky: Bolesť v žalúdku nevoľnosť Chudnutie anémia Zvýšený objem žalúdka žltačka Zmena kresla Nepohodlie po jedle Zmena v predvoľbách chutiAdenokarcinóm žalúdka je onkologický proces, ktorý sa vyvíja v žalúdočnom epiteliu žalúdka.

Adenokarcinóm pľúc

science
Pľúcny adenokarcinóm je vážne ochorenie, typ rakoviny pľúc, ktorý sa vyskytuje u až štyridsať percent ľudí s nádorovými pľúcnymi ochoreniami. Choroba sa vyskytuje na bunkovej úrovni vo veľkom prieduškovom systéme a následne postihuje blízke orgány.

Rakovina hrdla

science
Rakovina hrtana (rakovina hrtana) je skupina malígnych nádorov vyvíjajúcich sa zo slizníc hrtana a hltanu. Vo väčšine prípadov tieto zhubné nádory klíčia do susedných orgánov a tkanív. Hlavnými faktormi, ktoré zvyšujú riziko vzniku rakoviny hrdla, sú: zneužívanie alkoholu, fajčenie a vek nad šesťdesiat rokov.

O Nás

Rakovina 3. stupňaRakovina, ktorá sa rýchlo rozvíja na bunkovej úrovni, dokáže zničiť ľubovoľné ľudské telo. Nekontrolované šírenie sa presúva z jedného stupňa do druhého a absorbuje rastúci počet životne dôležitých orgánov.