Bovinnej

Hemangiómové pery

science
Výsledný hemangióm na peru je benígna forma, ktorá pozostáva z krvných ciev. Niekedy spôsobuje majiteľovi estetické nepohodlie, takže sa ho chce človek zbaviť. Aby ste to dosiahli, mali by ste sa obrátiť na lekársku inštitúciu, v ktorej je zistená príčina hemangiómu a predpísané požadované liečenie alebo odstránenie vzdelania.

Cervikálny adenokarcinóm

science
Onkologické ochorenia majú rôzne typy, typy, formy a miesta lokalizácie. Medzi ženskou časťou populácie je druhým najväčším výskytom novotvarov po rakovine prsníka cervikálny nádor.

Stage 1 rakovina

science
Výraz "Stage 1 rakovina"Znamená to, že rakovina bola najskôr diagnostikovaná vo veľmi rannom štádiu. Dôvera v presnosť definície etapy je dôležitým faktorom pri rozhodovaní o najlepšom spôsobe liečby.

Adrenálna nadoblička u žien

science
Jedným z mechanizmov regulujúcich život človeka je endokrinný systém.Je zodpovedná za produkciu a sekréciu hormónov. Zahŕňa: štítnu žľazu a pankreas, nadobličkové žľazy, pohlavné bunky zodpovedné za sekréciu (sekréciu) určitého typu hormónov.

Help-Alco.ru

science
Je možné piť alkohol počas a po chemoterapii?Himeoterapia je vysoko účinná, ale extrémne nebezpečná liečba chorôb. Je prísne zakázané piť alkohol počas chémie. Je žiaduce vzdať sa alkoholu a medzi chemoterapiami, aby sa telo mohlo zotaviť čo najviac a získať silu po strese.

Krvné bunky a ich funkcie

science
Ľudská krv je kvapalná látka pozostávajúca z plazmy a jej suspendovaných prvkov alebo krvných buniek, ktoré tvoria približne 40 - 45% z celkového objemu. Majú malé rozmery a môžu byť vyšetrené len pod mikroskopom.

Rast solárneho plexu

science
Často lekári dostávajú od pacientov sťažnosti, že vzniká kondenzácia v solárnom plexu, ktorý sa podobá kužeľu. Takáto odchýlka môže poskytnúť nepohodlie a bolestivé pocity alebo sa vôbec neprejavuje.

Onkologické ochorenie - rakovina kože

science
Choroba, ktorá sa vyvíja z plochého viacvrstvového epitelu, sa nazýva rakovina kože. V počiatočnej fáze sa onkológia prejavuje malými nádormi na epiteli, ale ak hlboko zasiahne tkanivá a orgány, v tomto prípade je miera prežitia veľmi nízka (nepresahuje 20%).

Liečba s hubami: Amanita z rakoviny

science
Amanita sa musí brať opatrne, najmä u ľudí s ochorením tráviaceho traktu.Schéma, pri ktorej rana do nádoru prechádza okamžite v niekoľkých smeroch.
Ako ukazuje prax, hlavnou liečbou je dichlóracetát sodný a na ne

Krvný test na lymfóm

science
Analýzy poskytujú objektívnu predstavu o stave ľudského tela, ako aj o jeho individuálnych charakteristikách, chorobách.O analýze ľudstvo premýšľalo o vynáleze, pomerne jednoduchý prvý v histórii sveta mikroskopu pozostávajúceho z dvoch šošoviek.

Myelóm - symptómy a prognóza všetkých štádií ochorenia

science
Rustitzky-Kahlerova choroba alebo myelóm je onkologické ochorenie obehového systému. Charakteristickým rysom ochorenia je, že malígny nádor rastúci počet plazmatických buniek v krvi (buniek, ktoré produkujú imunoglobulíny), ktoré začínajú vo veľkom množstve na výrobu patologického imunoglobulínu (paraproteínu).

O Nás

Publikované: admin 05/08/2016Rakovina kostí je malígny nádor, ktorý postihuje kostné tkanivo a je lokalizovaný v akejkoľvek časti kostry. Existujú dva typy tejto choroby: primárna a sekundárna rakovina.