Lymfóm

sarkóm

science
sarkóm Je skupina malígnych nádorov, ktoré pozostávajú z nezrelých spojivových tkanív. Typické pre takéto nádory je ružovo-biela farba na rez. Množstvo charakteristík týkajúcich sa rakovinových nádorov je tiež súčasťou sarkómu.

1 stupeň rakoviny, aké sú príznaky?

science
Prvá etapa rakoviny nie je nebezpečná diagnóza, ale nemali by ste sa uvoľniť. Vyznačuje sa absenciou metastáz, čo zjednodušuje a zefektívňuje liečbu ako iné formy.V štádiu diagnostiky sa pokúšajú určiť nie veľkosť nádoru, ale možné rozšírenie po tele, stupeň poškodenia okolitých orgánov.

Indexy a normy krvného testu na lymfóm

science
Lymfóm je zhubné hematologické ochorenie, ktoré sa vyznačuje nárastom lymfatických uzlín a / alebo akumuláciou veľkého počtu lymfocytov vo vnútorných orgánoch.Často toto onkologické ochorenie sprevádzané hit nádorové bunky v mieche a kostnej drene, ktorý je sprevádzaný porušením hematopoetických (produkcia krvných buniek), a zmeny v zložení krvi.

Chronická leukémia

science
Chronická leukémia je v prvom rade komplexný patologický proces, počas ktorého sa v bunkách porušuje algoritmus ich dozrievania.Rakovina krvi sa vyvíja pomaly, v priemere 10-15 rokov.

Aké sú príznaky metastáz v mozgu?

science
Často, zhubné nádory majú tendenciu metastázovať - ​​šíriť sa do blízkych tkanív a orgánov.Tak môže vzniknúť niekoľko nových z jedného nádoru, ktorý zhorší celkový stav organizmu a zníži šance na prežitie.

Symptómy krvnej leukémie

science
Pri leukémii je proces dozrievania a správneho rozdelenia krviniek umiestnených v kostnej dreni rozrušený. Nezrelé, patologicky sa rozvíjajúce bielych krviniek naplní krv. Termín zdravých buniek je krátky.

Krvný test na rakovinu žalúdka

science
Krvný test na rakovinu žalúdka - ukazovateleRakovina žalúdka, podobne ako ktorýkoľvek iný orgán, nemôže byť diagnostikovaná na základe určitých symptómov.Na potvrdenie diagnózy musí lekár predpísať niekoľko vyšetrení, medzi ktorými je krvný test.

O Nás

Chemoterapia je účinná metóda boja proti rakovine v raných štádiách. Okrem pozitívnej dynamiky má radiačný kurz aj množstvo vedľajších účinkov, z ktorých hlavný - prudké zníženie počtu červených krviniek (RBC).

Týždenné Aktuality