Myóm

Biocenter

science
Klinika obnoviteľnej fyziologickej regulačnej medicínykonzultácie:
+7 (978) 769-01-38, +7 (978) 844-53-51, +7 (978) 722-88-54, +380 (6562) 9-39-60skype: biocentr biocentr
E-mailová adresa: biocentr.bioce[email protected]

Hlavné menu

science
Najčastejšie sa tento adenóm objavuje u mladých dievčat a žien (od dospievania až po tridsať rokov). Často sa vyskytuje u tehotných žien. V období menopauzy sa ochorenie vyskytuje u žien veľmi zriedkavo.

Komplikácie radiačnej terapie

science
Rádioterapia - je forma vplyvu na zhubných nádorov alebo iných porastov, non-onkológia, v ktorých je hlavným faktorom ovplyvňujúcim ionizujúceho (rádioaktivita) žiarenie. Tento spôsob spracovania sa vykonáva pomocou špeciálnych zariadení, ktoré poskytujú zdroj vytváranie rádioaktívneho žiarenia.

Diagnóza rakoviny hrdla

science
Na rakovinové lézie hrdla nesú akékoľvek zhubné nádory, ktoré sa objavujú v oblasti hltanu a hrtana. Toto ochorenie je jednou z dvadsiatich najbežnejších chorôb rakoviny a často vedie k smrti.

Rakovina kostí: príznaky a príznaky, liečba

science
Kosti skeletu sú pôvodnou nosnou konštrukciou, kostrou, kostrou ľudského tela. Ale aj tento zdanlivo silný systém môže prechádzať malignitou a stať sa útočiskom na zhubné nádory, ktoré sa môžu vyvinúť buď samostatne, alebo byť výsledkom degenerácie benígnych nádorov.

Prečo rastie teplota rakoviny pľúc?

science
Diagnóza "rakoviny pľúc" spája skupinu ochorení spojených s vývojom nádoru v rôznych respiračných orgánoch. Jedným z najčastejších príznakov, ktoré naznačujú toto ochorenie, je teplota rakoviny pľúc, ktorej periodické zvýšenie môže naznačovať prítomnosť zápalového procesu.

CT vyšetrenie metastáz v chrbtici

science
FREKVENCIA METASTÁZY RÔZNYCH TUMOROV V RÁMCIMetastázou je šírenie malígneho nádoru cez telo s tvorbou sekundárnych formácií v iných orgánoch. Stavce - obľúbený lokalizácia metastáz mnohých novotvarov: rakovina prostaty, obličky, nadobličky, prsníka, vaječníkov, pľúc a štítnej žľazy (podľa prof tagermi IL.).

Čo sú metastázy?

science
Podľa lekárskych údajov denne v ľudskom tele sa objavuje asi 30 tisíc abnormálnych buniek, ktoré sa môžu potenciálne stať rakovinovými. Avšak imunitný systém nájde tieto bunky a zničí ich.

O Nás

Onkologickí pacienti, rovnako ako všetci ľudia, sú iní. Niektorí sú odrádzaní, čo je neprijateľné, zatiaľ čo iné bojujú so všetkou silou a spravidla prekonávajú chorobu.