Myóm

Život po rakovine krčka maternice

science
Predchádzajúci článok: Rakovina tela materniceNapriek tomu, že v moderných podmienkach tradičná medicína dosiahla bezprecedentné úspechy v liečbe onkologickej patológie krčka maternice, akákoľvek žena vníma túto diagnózu so strachom a zármutkom.

Anestetika pre onkológiu štvrtej etapy

science
Dnes je zhubné ochorenie jednou z najhorších diagnóz. Vystrašuje sa nielen možnosť smrteľného výsledku, ale aj všetky známe informácie o silnej bolesti. Treba poznamenať, že každý z pacientov s rakovinou v určitom štádiu narazí na tento stav.

Čo je marker rakoviny vaječníkov HE-4?

science
Onkologické ochorenia sú jednou z najčastejších príčin smrti ľudí na celej planéte. Medzi nebezpečnými chorobami má rakovina vedúce pozície, pretože je ťažké liečiť a dokonca aj po operácii lekári nemôžu zaručiť 100% zotavenie, najmä ak sa ochorenie vyskytuje v neskorších štádiách.

Rakovina ústnej sliznice

science
Medzi rakovinami rakoviny sa rakovina ústnej sliznice zriedkavo stanovila (3% prípadov), ale počet prípadov sa zvyšuje.Úspešnosť liečby zvyšuje včasnú diagnostiku. V počiatočnom štádiu je choroba vyliečiteľná, najmä ak sa nádor nedarí zasiahnuť susedné orgány.

Benígne nádory pankreasu

science
Benígne nádory pankreasu - nie je náchylné k rýchlemu rastu a metastáz nádorov, ktoré sú charakterizované tým, uložené diferenciáciu buniek a môže vyvinúť z výroby hormón tkaniva, cievnych a nervových štruktúr epitelu.

Metastázy v chrbtici: príznaky

science
Rakovina je veľmi zákerná choroba. Môže sa to dlho vyvinúť tajne, je možné ho identifikovať v počiatočných fázach, ale je to ťažké a bude ho robiť len skúsený lekár za predpokladu, že samotný pacient často navštevuje kliniku a pravidelne sa podrobuje vyšetreniu.

O Nás

Hlavným problémom vývoja onkológie ženskej genitálnej oblasti je problém diagnostikovania nádoru v počiatočných štádiách. K tejto patológii patrí aj rakovina maternice 1. stupňa, ktorá prebieha tajne a asymptomaticky.