Sarkóm

Čo určuje krvný test na rakovinu?

science
Rakovina je jednou z najzávažnejších chorôb našej doby, ktorá často vedie k smrti. Je veľmi dôležité určiť začiatok malígneho vývoja v najskoršom štádiu. Vo väčšine prípadov ide o včasnú diagnostiku rakoviny, ktorá umožňuje, ak nie zachrániť život človeka, predĺžiť ho na mnoho rokov.

Teplota subfebrilu v onkológii

science
Teplota v onkológiiPri včasnej diagnostike rakoviny je veľmi dôležité poznamenať hlavné príznaky rakoviny na samom začiatku rastu nádoru. Medzi spoločné charakteristické pre takmer všetky formy príznaky rakoviny patria nasledujúce: prudký úbytok na váhe, chronická horúčka, stály pocit slabosti, ospalosť, letargia, rýchle únavy počas cvičenia, bolesť neznámeho pôvodu, zmenu vzhľadu pokožky.

Ako zistiť, aký je vývoj rakoviny krvi

science
Ochorenie, ktorá je známa ako odborníci rakoviny krvi interpretované ako hematologických malignít, pretože to patológia sa vyznačuje hematopoetických protikladu.Patrí sem celá skupina onkologických abnormalít, ktorých rakovinové bunky sa môžu rozvinúť v oblasti mozgu a môžu - nad rámec svojich hraníc.

Etapy rakoviny: prognóza prežitia, vývoj nádorov, lokalizácia

science
U väčšiny ľudí pri detekcii akéhokoľvek novotvaru vzniká otázka o jeho malignite. A v prípade, že odpoveď je sklamaním, potom to bude mať prirodzený záujem na šírení procese rakoviny, pretože každý vie, že štádium rakoviny a určiť liečbu, ktorá môže byť veľmi bolestivé, a prognózu, ktorá hrozí, že je nepriaznivá.

Zmena krvného obrazu v onkológii

science
Krvný test v onkológii môže často pomôcť zabrániť vzniku vážnych komplikácií. Dokonca aj v počiatočnom štádiu vývoja malígnej choroby u človeka sa menia hodnoty určitých základných charakteristík krvi.

Rakovina kostí: príznaky a príznaky, liečba

science
Kosti skeletu sú pôvodnou nosnou konštrukciou, kostrou, kostrou ľudského tela. Ale aj tento zdanlivo silný systém môže prechádzať malignitou a stať sa útočiskom na zhubné nádory, ktoré sa môžu vyvinúť buď samostatne, alebo byť výsledkom degenerácie benígnych nádorov.

Diagnóza rakoviny čriev

science
Onkológia je epidémiou nášho storočia. Jedným z najčastejších malígnych nádorov je teda rakovina čreva.Ako viete, včasná diagnóza je kľúčom k rýchlej obnove. V súčasnej dobe existuje mnoho spôsobov, ktoré pomáhajú určiť prítomnosť rakovinových buniek v tele.

Vegetariánstvo (?)

science
Nedostatok železa, anémia a rakovinaV tých prípadoch, keď nedostatočný príjem železa v tele sa neodráža na hladiny hemoglobínu v krvi, sa nazýva latentný železo sostoyanish, v prípade, že obsah hemoglobínu v dospelého muža sa znížil na 130 g / l, a pre ženy - až do 120 g / l, diagnostikovať nedostatok železa (anémia rôznych druhov je veľa).

nádorové markery

science
Nádorové markery - špecifické látky, nádor metabolické produkty alebo látky produkované normálny tkanive v reakcii na inváziu nádorových buniek, ktoré sa nachádzajú v krvi a / alebo v moči pacientov s rakovinou.

O Nás

Mnohí pacienti majú záujem o to, aký druh ochorenia je Hodgkinov lymfóm, čo to je. Toto ochorenie je jednou z foriem malígneho poškodenia lymfatického systému.